محل تبلیغات شما

باز عشق منو به مرز اشک ریختن کشید چرا چون جدیدا فیلم خیلی میبینم اعتراف میکنم بچه بودم به خاطر فیلم هندی گریه میکردم ولی الان به خاطر پایان غمگین نیست بلکه حسودیم میشه وقتی فیلما تموم میشه طرف برگرده به این فکر میکنم که تو هیچوقت بر نمیگردی و من فقط تو رو دوست دارم عین تو فیلما عجیبه این حد از دوست داشتن ولی واقعا دوستت دارم میخوام یه روز بغلت بهت بگم  چقد دوستت دارم و تو نری بمونی میشه یه بار فیلما واقعی باشن میشه تو برگردی غیرممکنه ولی میخوام برگردی این سخت ترین چیزه این همه مدت حتی برام عادی نشده تولدت نزدیکه امید کاش واقعا برت گردونم تا تولدت کاشکی همه چی تموم شه کاش تو برگردی همیشه خودمو سرزنش میکردم چرا باهات دعوا کردم چرا بدترین چیزا رو بهت گفتم چرا رفتی اما امروز فهمیدم اینا وجود داره آدم با کسی که دوستش داره دعوا میکنه چون دوستش داره بهم بر میگردن چون همو دوست دارن اما تو هیچوقت اونقد دوستم نداشتی که برگردی اما امید تو خیلی دوست داشتنی هستی خیلی خیلی جوری که فقط اون روز موهاتو پلیور قرمزتو یادم میاد جلو موهات که یکم بلند شده گریه ام میگیره دلم برات تنگ میشع خیلی خیلی خیلی دلم برات تنگ شده امید و میگم کاش اینا رو بشنوی کاش خدایی که جفتمونو میبینه کاری کنه که تو حس کنی که چقد دوستت دارم من واقعا دوستت دارم واقعا نمیتونم کس دیگه ای رو دوست داشته باشم این حسو هیچوقت نداشتم وقتی کنار تو وایمیستم وقتی به صورتت نگا میکنم انگار دنیا واقعا بهشته اگه تو بودی امید زندگی واقعا قشنگ بود این حس فوق العاده فقط با توعه الان خیلی خوشحال شدم که ویستو دارم میخوام صداتو گوش بدم شاید دلتنگیم کم شه 

امید من هنوز منتظرم که برگردی.

بوی رفتن می دهی در را باز میکنم وقتی برو که گنجشک ها و ستاره ها خوابند...

تا جنون فاصله ای نیست از اینجا که منم....

کاشکی میگفتی چرا....

تو ,خیلی ,واقعا ,رو ,برگردی ,دوست ,دوستت دارم ,خیلی خیلی ,دارم میخوام ,رو دوست ,برات تنگ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها